0
اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت

 سه شنبه 19 آذر 1398 / بازدید 6971 / نظرات 0 /

اجرای نمای کامپوزیت

روش نصب ورق های کامپوزیت:

روش ثابت :

 
fixing مرحله اول را زیرسازی می نامند ،مجموعه ای شامل پروفیل هایی از جنس آهن در سایزهای 20*40 و 40*40 میلیمتر که روی اسکلت بنا و نما اجرا می شود. ورق ها برای برش،خم کردن و یا پیچ طبق طرح مورد نظر به کارگاه ارسال می شوند. در آخر به وسیله نبشی های آلومینیومی به زیر سازی فلزی متصل می شوند.به دلیل ثابت شدن ورق با پیچ و پرچ بر روی زیرسازی به این روش فیکسینگ میگویند.
روش نصب ورق کامپوزیت 
مزایای روش ثابت :در نماهای متوسط و کوچک سرعت اجرا بالاتر است - آب بندی بسیار کامل و حرفه ای انجام می شود - همچنین امکان جدا سازی و تعویض پانل به شکل جداگانه میسر است - نسبت به روش هنگ هزینه اجرا بسیار کمتر و کیفیت بسیار بالایی را در نهایت خواهیم داشت - بدلیل اینکه این روش رایج ترین روش اجرای کامپوزیت است در ایران است ، تعویض بخش های آسیب دیده نما با هزینه کمتری انجام میشود
 

روش ریلی :

 
hanging در روش ریلی ، ورق ها را با استفاده از شیارها ، بصورت ریلی بر روی پروفیل‌های آلومینیومی نصب می کنند.این حالت سریع تر از روش fixing می باشد و قابلیت جدا سازی و تعویض قطعات را دارد.همچنین به دلیل ناودانی شکل بودن پروفیل ها،دیگر نیازی به آب بندی نما نمی باشد. 
روش نصب ورق کامپوزیت 

مزایای روش ریلی : این روش رایج ترین روش اجرای نمای کامپوزیت در جهان است - زیر سازی در این روش بعد از نصب نیز قابل رگلاژ است - ورق‌ ها و تایل‌ های اجرا شده قابل تعویض هستند - نیازی به آب‌ بندی نیست،به دلیل اینکه همه آب از ناودانی اصلی خارج می شود

روش نصب ورق کامپوزیت 

روش اچ و ال :

 
روش اچ و ال در نصب نمای آلومینیوم کامپوزیت ، مانند روش فیکس یا ثابت بوده با این تفاوت که ورق‌ها کاست نخواهد شد و بلافاصله بعد از برش در پروفیل‌های مخصوص اچ شکل و ال شکل قرار می گیرد .
مزایای روش اچ و ال : سرعت اجرا بسیار بالاست - در این روش نما توسط خطوط شبکه ای پروفیل های اچ و ال که می تواند هم رنگ یا با رنگ متضاد باشند ، پوشیده می شود.
 

روش تسمه ای :

 
روش تسمه ای، روشی دیگر از نصب ورق های کامپوزیت می باشد به این صورت که یک تسمه از جنس ورق ها در ژوئن یا شیار بین ورق ها قرار گرفته و با چسب پلی اورتان می چسبد.
 

روش درز گیری :

 
درزگیری در ژوئن بین ورق ها توسط نواردرزگیری انجام می گیرد که این نوار چسب سیلیکونی چسبیده می شود .
 

 روش چسب و فوم :

 
چسب سیلیکونی درون شیارها بعد از قرارگیری فوم تزریق می شود، چسب ها باید متناسب با رنگ ورق انتخاب شوند
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

نماسازان جم | فروش انواع ورق کامپوزیت آلکواستون آلکووست همدان فعاليت خود را از سالها پيش در زمینه ی فروش ورق کامپوزیت ، آلکووست ، ترموود   ، تایل کامپوزیت آلومینیوم پشت چسب دار. در همدان با بهترین قیمت ورق کامپوزیت به صورت محدود شروع کرد. با گذشت سال ها و کسب تجربه توانستيم جايگاه ويژه اي در خدمت رساني به شما هم ميهنان در زمینه ی طراحی و اجرا نمای داخلی و خارجی ساختمان پيدا کنيم.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

همدان - بلوار بعثت - ابتدای بلوار بعثت - پلاک 504


,081 38247214,081 38227051

09183180871,09186261090

081 38227051

info@namasazanjam.ir