0
نحوه نصب نمای شیشه ای اسپایدر

نحوه نصب نمای شیشه ای اسپایدر

 دوشنبه 18 آذر 1398 / بازدید 1372 / نظرات 0 /

نحوه نصب نمای شیشه ای اسپایدر

نحوه نصب نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر امروزه از پرکاربردترین نماهای مدرن شیشه ای با سطح شفاف گسترده به علت وجود فریم های نگه دارنده شیشه توجهات بسیاری به خصوص معماران را به خود معطوف داشته است.
در ابتدا با توجه به ابعاد دهنه های مورد نظر و همچنین فشارهای داخلی و خارجی مانند باد و زلزله و .... و توجه به زیبایی شناسی و نیاز مشتری مدول بندی و نقشه اجرایی کار تهیه می گردد.
سپس لوله های استنلس استیل استیل (معمولا لوله هایی با قطر 76 یا 102 میلیمتر و حداقل ضخامت 1.5 میلیمتر) را با توجه به دیتیل اجرایی به زمین و سقف به کمک پلیت یا کف کوب متصل میکنیم.

نمای شیشه ای اسپایدر
نمای شیشه ای اسپایدر
پس از این مرحله کانکتورهایی با جنس استنلس استیل را به لوله های مورد نظر با استفاده از جوش آرگون یا جوش برق مخصوص استیل متصل می نماییم.لازم به ذکر است که وظیفه این کانکتورها در نمای شیشه ای اسپایدر متصل نمودن پایه های استیل به چنگکها یا شاسی های اسپایدر می باشد.
نمای شیشه ای اسپایدر
در این مرحله شاسی های اسپایدر (تک شاخ،دو شاخ،سه شاخ،چهار شاخ) را به وسیله پیچ کانکتور به کانکتور و سازه اصلی متصل می نماییم. 
نمای شیشه ای اسپایدر
نمای شیشه ای اسپایدر
در نماهای شیشه ای اسپایدر وظیفه متصل نمودن شیشه به سازه اصلی اسپایدر بر عهده رتیل می باشد که با توجه به ضخامت شیشه و نوع شیشه (شیشه سکوریت ، لمینت ، دو جداره و ....) ممکن است رتیلها متفاوت باشند.همچنین این رتیلها از جنس استیل می باشند.
نمای شیشه ای اسپایدر
 
با توجه یه اندازه دهنه ها شیشه ها برای تولید سفارش داده می شوند و پس از آن به محل کارگاه حمل می شوند و توسط رتیلها به سازه اصلی متصل می گردند.
نمای شیشه ای اسپایدر
پس از نصب شیشه ها فاصله موجود بین شیشه ها را با چسبهای تلفیقی مخصوص به منظور سلامت شیشه ها و ایزولاسیون نما پر می کنیم.
نمای شیشه ای اسپایدر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

نماسازان جم | فروش انواع ورق کامپوزیت آلکواستون آلکووست همدان فعاليت خود را از سالها پيش در زمینه ی فروش ورق کامپوزیت ، آلکووست ، ترموود   ، تایل کامپوزیت آلومینیوم پشت چسب دار. در همدان با بهترین قیمت ورق کامپوزیت به صورت محدود شروع کرد. با گذشت سال ها و کسب تجربه توانستيم جايگاه ويژه اي در خدمت رساني به شما هم ميهنان در زمینه ی طراحی و اجرا نمای داخلی و خارجی ساختمان پيدا کنيم.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

همدان - بلوار بعثت - ابتدای بلوار بعثت - پلاک 504


,081 38247214,081 38227051

09183180871,09186261090

081 38227051

info@namasazanjam.ir